Kontakt

Pracownia projektowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura projektowego. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty trafiały w Państwa gust, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych pracowników. Wykonujemy też szereg prac ogólnobudowlanych, na które udzielamy długoterminowych gwarancji. Prowadzimy nadzory i sporządzamy kosztorysy budowlane.

Projekty budynków

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszych projektów budowlanych i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące wykonywanych przez nas usług.

Pracownia Projektowa PROJBUD

Otolińska 17 Piętro X| 09-407 | Płock

Zadzwoń: (24) 268 69 06 | 601 237 035

Napisz:   projbud@poczta.fm,   pracownia.projbud@poczta.fm

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 7:00 – 16:00 | sobota 7:00 – 13:00

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.projbud-plock.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRACOWNIA PROJEKTOWA PROJBUD MGR INŻ. BOLESŁAW PAKULSKI, Otolińska 17 09-407 Płock, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem projbud@poczta.fm, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny